МІЖ ТОБОЮ І СВІТОМ

FALL 2023

Колекція O’KRYK "Між тобою і світом" – про підтримку, захист і зв’язок поколінь. Це жакети, светри, спідниці та сорочки, що ніби друга шкіра: є додатковим захисним шаром, обіймами підтримки і обгорткою, що не відволікає увагу, а запрошує зазирнути всередину.

Нова колекція – надійне тло для вираження різних станів кожної з дівчат, які її носитимуть. Втілення персонального стилю, який далеко не завжди про одяг.

O’KRYK – результат сімейного зв’язку. Батько засновниці бренду Олени Крикун був конструктором-закрійником чоловічого одягу. Він заклав теплі асоціації з оверсайзом, сорочками і жакетами «з чоловічого плеча». Силуети осінньо-зимової колекції мають нагадувати, що часто ми носимо на плечах невидиму підтримку наших близьких, навіть коли вони не поруч.

Як друга шкіра. Як обкладинка. Як твої близькі, які тримають за плечі.
Одяг завжди стоїть між тобою і світом.
Він – захисний бар’єр. Він – перше враження. Він – лише уявлення про всю тебе.
Але не вся ти.

Обличчям кампейну вперше стала не професійна модель, а дівчина, що є ціннісним відображенням O’KRYK. Влада Духовна, UX/UI дизайнерка з Дніпра, яка проявляється не через яскравий одяг, а через відчуття себе в цьому одязі. Речі для неї є підтримкою цілісності образа, полотном, до якого можна додавати акценті деталі. Одяг не визначає її, а є канвою для проявлення особистості.

Другою дівчиною-втіленням осінньо-зимової колекції O’KRYK стала Аня Кулик. Модель, яскрава дівчина з самобутньою красою. Одяг потрібен їй для того, щоб підсвічувати, а не затьмарювати.

Різні дівчата з різним способом життя, але одяг виконує для них однакову функцію.

Ця колекція – ланка, що об’єднує. Це одяг, що пасуватиме в різних ситуаціях. Що залишатиметься актуальним і доречним у різний час. Одяг, яким можна ділитися з мамою, донькою, сестрою, подругою. Як мовчазний комплімент стилю близької людини. Як ще більша близькість.